Tražimo volontere (suradnike, novinare, administratore, specijaliste…)!

Sve je više članova, sve je više vaših emailova, upita, prijedloga, sve je više potreba za dodatnim aktivnostima, sve je više odgovornosti i sve se više očekuje od nas da pristupimo riješavanju određenih problema, informiramo što širi krug iznajmljivača i slično. Upravo radi svega toga pozivamo vas da nam se pridružite i svojim znanjem i shodno slobodnom vremenu pridonesete radu naše udruge. Udruga smo svi mi, ne samo osnivači. Trebamo članove koji imaju znanja i vještine. I ne samo to, koji znaju pisati, lijepo komunicirati, imaju organizacijske sposobnosti, koji su otvorenih pogleda, ekološki osvješteni i ambiciozni. Javite nam se i odredit ćemo smjer u udruzi za vas u kojem ćete moći raditi i pridonijeti svojim znanjem i stručnošću. Dajemo vam ovim putem i mogućnost da se posebno specijalizirate za određenu granu ili podprojekt.

Pročitajte nastavak članka ovdje.

Jednog dana kada budemo raspolagali značajnijim sredstvima i imali konretnu podršku od države, ideja nam je i zaposliti određene članove. Od osoba se očekuje da budu samostalne u radu, a sve u koordijaciji s udrugom.

I gotovo većinu stvari je moguće raditi iz kućnog naslonjača, obaviti možda koji poziv, a najviše pretražujući internet i googlati. Napominjemo još jednom da je to volonterski posao.  Takodjer tražimo i tvrtke koje se bave sličnim djelatnostima na povremenu pomoć, razmjenu znanja i partnerstvo.

Stoga tražimo suradnike-volontere sa sljedećim vještinama, znanjima i kompetencijama te za sljedeće aktualne poslove i podprojekte:

NATJEČAJI i EU FONDOVI - praćenje otvorenih natječaja i apliciranje na natječaje. Tražimo osobu s iskustvom ili osobu koja želi preko nas steći iskustvo volontirajući i aplicirajući na natječaje...

PODRUČNI PREDSTAVNICI - ovaj projekt je već pokrenut, tražimo glavnog voditelja predstavnika za cijelu Hrvatsku kao i osobe koje bi željele postati područni predstavnici i u naše ime predstavljati i voditi iznajmljivače u svom mjestu, otoku ili regiji. Više.

PUBLIKACIJE, GRAFIČKI DIZAJN, PRIPREMA ZA TISAK - osobe s iskustvom u grafičkom dizajnu i pripremi za tisak za povremene projekte. Trenutno nam je u planu jednostavan bilten A4 formata koji može biti kreiran i pisan u word dokumentu.

PORTAL, WEB DIZAJN - pomoć oko održavanja ovog portala, izrada bannera, poznavanje worpress platforme, poboljšanje, potrebno iskustvo...

BANKOVNI KREDITI - praćenje ponude na tržištu i izvještavanje udruge...

PRAVO, ZAKONI I PROPISI - tražimo pravnika, ili studenta prava, ili studente turističkog smjera, poznavatelje propisa i zakona te praćenje novonastalih, istraživanje, trebamo osobe koje se žele specijalizirati na ovom polju. Ujedno tražimo i pravnika ili odvjetnika za udrugu...

NOVINARI - pisanje članaka za portal, to mogu biti osobe s iskustom u novinarstvu ili sa željom da počnu pisati, bit će potpisani svojim punim imenom, to mogu biti i studenti, jako nam je zanimljivo istraživanje određenih tema. Tema već sada imamo u ladici priličan broj...

ADMINISTRACIJA - za ovo nije potrebna posebna stručnost, ovdje se radi o jednostavnom prikupljanju podataka s interneta, pohranjivanje u excel tablicu ili word dokument i slanje udruzi...

MEDIJI - praćenje što mediji pišu i prenose o privatnom smještaju, posebice praćenje i javljanje udruzi objavljene članke u popularnim novinama poput Slobodne Dalmacije, Novog lista, Jutarnjeg lista, Večernjeg lista, lokalnih novina i slično.

ZDRAVSTVENI I SENIORSKI TURIZAM - osoba koja je zainteresirana predano i redovno pratiti ovaj vid turizma, educirati se, prikupljati informacije, razvijati našu ideju oko razvijanja ovog vida turizma, iskustvo je prednost no nije uvjet, tražimo nekoga to se želi specijalizirati za ovaj vid turizma općenito, ne samo u pogledu privatnog smještaja. Zahtjeva konstantan rad i određenu samostalnost s ciljem samofinanciranja projekta...

ZELENI TURIZAM - tražimo osobu koja se želi specijalizirati za eko turizam, posebice u pogledu privatnog smještaja ali i općenito. Iskustvo je prednost, no nije uvjet. Zahtjeva konstantan rad i određenu samostalnost s ciljem samofinanciranja projekta...

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Releated