AKTUALNO! – Hitna telefonska podrška za iznajmljivače u kolovozu!


35Srce sezone je, vrijeme je godišnjih odmora, ali Klub iznajmljivača ne spava. Odlučili smo biti uz Vas kada vam je najpotrebnije! U slučajevima kada se susrećete s raznim nedoumicama, problemima ili pritužbama gostiju, problemima s rezervacijama ili nesuglasicama s agencijama, nenajavljenom odlasku gostiju, nepojavljivanju gostiju, možda problemima s posjetom inspekcije, pitanjima oko pravilnog ispisivanja računa i slično. Mi smo odlučili savjetnika iz našeg Kluba iznajmljivača dati Vam na raspolaganje u samom srcu sezone i to u slučajevima kada su Vam podrška ili savjet najhitniji. (Nastavak članka...)

Da biste mogli pročitati cijeli članak, molimio Vas da se registrirate. Besplatno je. Slijedite ovaj link.

3 thoughts on “AKTUALNO! – Hitna telefonska podrška za iznajmljivače u kolovozu!

  1. nisam shvatio kakva podrška pa nismo mi ugroženi ni od koga osim inspekcija i poreza.gosti ošli gosti došli,pa to se događa agencije skuporačunaju naš smještaj dovedu gosta i gostu se ne svidi smještaj nakon što je proveo petnaestak minuta gdje je tu problem?pa i sa curom provedeš par sati pa daš petama vjetra.smještaj se gostu može dopasti i ne mora ne treba za to nikakva pomoć.ako si nesiguran u gosta naplati odmah ili ne uzimaj gosta od agencije makni zmiju sa novčanika i oglasi se negdje i sam puni.jasno je da agencije na tvoju muku sa lakoćom ubiru i do 4o posto morale bi znatno smanjiti svoju proviziju i uglavnom uzimaju lošije kuće sa manjim cijenama te udare svoj postotak kad gosti vidi šupu u koju je doveden naravno da da petama vjetra.ponovo se vraćamo na početak da turistička ne izlazi i ne glaeda smještaje kad daje zvjezdice,veći dio smješaja je otužan i smrdljiv ili je iznad ili iza kakvog restorana kafića ….gost se uglavnom dolazi odmoriti a kako će ako cijelu noć prolaze ljudi i urlaju kupaju se puštaju užasno glasnu muziku policije nigdje a ukućnom redu lijepo piše do kad se može bučiti…..

  2. Jako dobra ideja. Obratite samo pažnju na jednu stvar-ponekad je bolje malo pričekati ali dati siguran odgovor nego se, u najboljoj namjeri, zaletiti, neprecizno ili netočno odgovoriti pa da se, hm, suprostavlene strane pozivaju na vas.
    Kod nas je problem što potpadamo pod različite zakone, od različitih ministarstava i tu često dolazi do kolizije. Sem Ministarstva turizma, tu je još financija, graditeljstva, rada i porezna uprava. Svugdje se kod njih nađe poneki pravi stručnjak Ne obiluju ali se nađe. Takve trebate imati na vezi.

Komentiraj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Releated

Iznajmljivači oslobođeni druge rate paušalnog poreza

Građani koji iznajmljuju sobe, apartmane i smještajne jedinice u turističke svrhe nisu obveznici PDV-a sve dok im isporuke u prethodnoj ili tekućoj godini ne prelaze 300.000 kuna. Iznajmljivači soba, apartmana i smještaja u kampovima i oni koji pružaju ugostiteljske usluge u domaćinstvu također su oslobođenii plaćanja polovine iznosa godišnjega paušalnog iznosa turističke pristojbe za glavni […]

COVID-19: Daljnji razvoji – EU ponovno pokreće turizam

Smjernice o obnavljanju putovanja i ponovnom pokretanju europskog turizma 2020. godine Europska komisija je predstavila paket smjernica i preporuka kako bi pomogla državama članicama da postupno ukinu ograničenja putovanja, nakon višemjesečnog zatvaranja zbog pandemije COVID-19. Smjernice komisije imaju za cilj pružiti ljudima priliku za odmor i opuštanje. Čim zdravstvena situacija dopusti, ljudi bi trebali biti […]