AKTUALNO! – Hitna telefonska podrška za iznajmljivače u kolovozu!


35Srce sezone je, vrijeme je godišnjih odmora, ali Klub iznajmljivača ne spava. Odlučili smo biti uz Vas kada vam je najpotrebnije! U slučajevima kada se susrećete s raznim nedoumicama, problemima ili pritužbama gostiju, problemima s rezervacijama ili nesuglasicama s agencijama, nenajavljenom odlasku gostiju, nepojavljivanju gostiju, možda problemima s posjetom inspekcije, pitanjima oko pravilnog ispisivanja računa i slično. Mi smo odlučili savjetnika iz našeg Kluba iznajmljivača dati Vam na raspolaganje u samom srcu sezone i to u slučajevima kada su Vam podrška ili savjet najhitniji. (Nastavak članka...)

Da biste mogli pročitati cijeli članak, molimio Vas da se registrirate. Besplatno je. Slijedite ovaj link.

3 thoughts on “AKTUALNO! – Hitna telefonska podrška za iznajmljivače u kolovozu!

  1. nisam shvatio kakva podrška pa nismo mi ugroženi ni od koga osim inspekcija i poreza.gosti ošli gosti došli,pa to se događa agencije skuporačunaju naš smještaj dovedu gosta i gostu se ne svidi smještaj nakon što je proveo petnaestak minuta gdje je tu problem?pa i sa curom provedeš par sati pa daš petama vjetra.smještaj se gostu može dopasti i ne mora ne treba za to nikakva pomoć.ako si nesiguran u gosta naplati odmah ili ne uzimaj gosta od agencije makni zmiju sa novčanika i oglasi se negdje i sam puni.jasno je da agencije na tvoju muku sa lakoćom ubiru i do 4o posto morale bi znatno smanjiti svoju proviziju i uglavnom uzimaju lošije kuće sa manjim cijenama te udare svoj postotak kad gosti vidi šupu u koju je doveden naravno da da petama vjetra.ponovo se vraćamo na početak da turistička ne izlazi i ne glaeda smještaje kad daje zvjezdice,veći dio smješaja je otužan i smrdljiv ili je iznad ili iza kakvog restorana kafića ….gost se uglavnom dolazi odmoriti a kako će ako cijelu noć prolaze ljudi i urlaju kupaju se puštaju užasno glasnu muziku policije nigdje a ukućnom redu lijepo piše do kad se može bučiti…..

  2. Jako dobra ideja. Obratite samo pažnju na jednu stvar-ponekad je bolje malo pričekati ali dati siguran odgovor nego se, u najboljoj namjeri, zaletiti, neprecizno ili netočno odgovoriti pa da se, hm, suprostavlene strane pozivaju na vas.
    Kod nas je problem što potpadamo pod različite zakone, od različitih ministarstava i tu često dolazi do kolizije. Sem Ministarstva turizma, tu je još financija, graditeljstva, rada i porezna uprava. Svugdje se kod njih nađe poneki pravi stručnjak Ne obiluju ali se nađe. Takve trebate imati na vezi.

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Releated

Iznajmljivači oslobođeni druge rate paušalnog poreza

Građani koji iznajmljuju sobe, apartmane i smještajne jedinice u turističke svrhe nisu obveznici PDV-a sve dok im isporuke u prethodnoj ili tekućoj godini ne prelaze 300.000 kuna. Iznajmljivači soba, apartmana i smještaja u kampovima i oni koji pružaju ugostiteljske usluge u domaćinstvu također su oslobođenii plaćanja polovine iznosa godišnjega paušalnog iznosa turističke pristojbe za glavni […]

COVID-19: Daljnji razvoji – EU ponovno pokreće turizam

Smjernice o obnavljanju putovanja i ponovnom pokretanju europskog turizma 2020. godine Europska komisija je predstavila paket smjernica i preporuka kako bi pomogla državama članicama da postupno ukinu ograničenja putovanja, nakon višemjesečnog zatvaranja zbog pandemije COVID-19. Smjernice komisije imaju za cilj pružiti ljudima priliku za odmor i opuštanje. Čim zdravstvena situacija dopusti, ljudi bi trebali biti […]